Klasická masáž

 

regenerace svalů

 

Pro objednání volejte

604 281 940

Využití klasické masáže

Klasická masáž je základem všech západních masážních technik. Je prověřená generacemi. Hodí se tedy pro každého, kdo má běžné potíže s bolestmi a napětím svalů, s bolestmi hlavy a se stresem, a kdo zároveň nechce žádné nezvyklé nebo vysloveně relaxační druhy masáží.
Tento typ masáže upřednostňují také lidé, kterým je příjemný pouze základní masážní olej bez přídavku aromatických esenciálních olejů. Častěji jsou to muži, ale třeba také alergici. 

Výhody klasické masáže

Osvědčená

Klasická masáž je generacemi prověřený masérský základ určený pro regeneraci svalů prakticky na celém těle.

Čistý olej

Použití pouze základního za studena lisovaného oleje bez přídavku aromaolejů je jistotou pro lidi s alergiemi.

Klasická masáž pomáhá při:

  • bolestech zad a šíje
  • bolestech rukou a nohou
  • menstruačních bolestech
  • stresu
  • únavě
  • nespavosti
  • únavě nohou - prevence křečových žil

Průběh klasické masáže

Pro klasickou masáž vybírám kvalitní za studena lisované oleje. Druh oleje volím podle typu pokožky, protože někdo má pokožku zralou a suchou, jiný jemnou a citlivou, někdo dokonce ekzematickou. 

Nejoblíbenější z klasických masáží je masáž zad a šíje, která trvá asi hodinu. Mnoho lidí využívá také masáž nohou. Klasická masáž se ale dá použít také na ruce, hýždě nebo břicho. Při kombinaci více partií trvá masáž 1,5 nebo 2 hodiny.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.

Ceny klasických masáží

60 minut

490 Kč

90 minut

690 Kč

120 minut

890 Kč