Kokosová masáž

 

luxusní relax a ochrana pokožky

 

Pro objednání volejte

604 281 940

Kokosová masáž

Při relaxační kokosové masáži se můžete skvěle uvolnit psychicky i fyzicky. Odpočinete si a vychutnáte vůni kokosu, která připomíná vánoční cukroví. Vaše pokožka bude chráněná a ošetřená čistým kokosovým olejem v bio kvalitě. 

Kokosová masáž je obzvlášť vhodná v zimním období, protože chrání pokožku, která je namáhaná vlivem mrazu a velkých teplotních výkyvů. Stejně tak chrání a ošetřuje suchou nebo dokonce popraskanou pokožku při ekzémech a lupénce. 

Kokosový olej je určený na zklidnění citlivé a jemné pleti a také k regeneraci poničených a vysušených vlasů. Pokožka je po jeho aplikaci hladká a jemná a vytváří na ní ochrannou vrstvu. 

Průběh kokosové masáže

Kokosová masáž slouží nejen k relaxaci ale i k ošetření a ochraně pokožky. Proto před vlastní masáží připravím pokožku zad přírodním nedráždivým peelingem, který také obsahuje kokosový olej.

Po smytí peelingu vás čeká relaxační masáž zad a šíje. Po ní může podle vašich přání následovat masáž rukou, nohou, nebo třeba obličeje a dekoltu. Podle času, který si na masáž vyhradíte, je možné namasírovat celé tělo, nebo naopak masírovat jen jednu vybranou část těla, například již zmíněná záda a šíji.

Kokosová masáž se může kombinovat s aromamasáží. Kokosový olej se dobře mísí s éterickými oleji a nejlépe se k němu hodí jemné a smyslné vůně květin.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.

Ceny kokosové masáže

60 minut

490 Kč

90 minut

690 Kč

120 minut

790 Kč