Masáž čokoládou

 

luxusní rozmazlování i výživa pro pokožku

 

Pro objednání volejte

604 281 940

Masáž čokoládou

Relaxační masáž čokoládou je ideální pro skvělé uvolnění. Odpočinete si fyzicky i psychicky, povzbudí vás neodolatelná vůně čokolády. A libovat si bude i vaše pokožka vyživená a ošetřená čokoládou rozpuštěnou ve vzácných a výživných olejích. 

Čokoláda obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů a antioxidantů. Účinná látka theobromin podporuje obnovu pleti. Čokoláda určená pro masáže je směsí čistého kakaa s makadamiovým, lískovým a kokosovým olejem. Ty všechny dodávají pleti výživu a sametově hebký ochranný film, který se postupně dokonale vstřebá do pokožky.

Masáž čokoládou je obzvlášť vhodná v zimním období, kdy pomáhá v případě obličeje a rukou chránit suchou nebo dokonce popraskanou pokožku, která je namáhaná vlivem mrazu a velkých teplotních výkyvů.

Ženy také využívají masáž čokoládou v plesové sezóně, kdy potřebují mít dobře ošetřenou pokožku zad do otevřených šatů.

Výhody masáže čokoládou

Relaxace

Už samotná relaxace při masáži odstraňuje stres a napětí a napomáhá uvolnění psychickému i fyzickému.

Výživa pokožky

Masážní čokoláda obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů a antioxidantů. Chrání a vyživuje pokožku.

Skvělá cena

Prvotřídní čokoládový balzám se dokonale vstřebává. Není tak nutný celkový zábal náročný na spotřebu drahého materiálu, který se pak smyje.

Průběh masáže čokoládou

Před vlastní masáží čokoládou je dobré pokožku připravit, aby se živiny v kakau a olejích obsažené dobře vstřebávaly. Proto začínám peelingem zad. Používám výhradně přírodní materiály, které pokožku zbytečně nepodráždí a naopak ji ošetří.

Po smytí peelingu proběhne relaxační masáž zad a šíje. Po ní může podle vašich přání následovat masáž rukou, nohou, nebo třeba obličeje a dekoltu. Podle času, který si na masáž vyhradíte, je možné masírovat jen jednu vybranou část těla, nebo lze naopak namasírovat celé tělo.

Podmínkou masáže je, že nemáte alergii na čokoládu. Pokud alergii máte, můžete si i na místě zvolit jinou masáž, například kokosovou.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.

Pokud darujete omylem masáž čokoládou někomu, kdo je na čokoládu alergický, nic se neděje. Místo ní může využít třeba kokosovou masáž.

Ceny masáže čokoládou

60 minut

490 Kč

90 minut

690 Kč

120 minut

790 Kč