Pokyny k masážím

 

aby masáž co nejvíce prospěla

 

Bezpečná masáž

Masáž prospívá skoro každému. Přesto mohou nastat situace, kdy by vám ublížila. Na masáž by měl jít člověk v podstatě zdravý. Pokud má nějaké potíže, může absolvovat masáž třeba jen na některé části těla, nebo v omezeném rozsahu, v mírnější formě a tak podobně. Vždy se předem ujistěte, jestli je pro vás vybraná masáž vhodná a na své potíže před začátkem masáže ještě pro jistotu upozorněte.

Před masáží

 • 1
  Přijďte zdraví
  Na masáž může jen úplně zdravý člověk. Ani rýma není pro masáž vhodná. Na všechny zdravotní potíže (dlouhodobé i momentální) mě před masáží upozorněte.
 • 2
  Pitný režim
  Před masáží i po masáži pijte dostatek vody, víc než jiné dny. Při masáži se ze svalů uvolní mnoho škodlivin a je důležité, aby se mohly snadno z těla vyplavit.
 • 3
  Jídlo
  Asi dvě hodiny před masáží si dejte lehké jídlo. Masáž s přeplněným žaludkem je nepříjemná a ani o hladu to není nic moc.
 • 4
  Oblečení
  Zvolte si starší kousky oblečení i spodního prádla, protože se může umastit od oleje a ten se velmi špatně pere. Oblékněte se také dostatečně teple. Po masáži nesmíte prochladnout.

Po masáži

 • 1
  Odpočívejte
  Po masáži si dopřejte relax a klid. Úplně nejlepší je, pokud si můžete jít lehnout a spát. Zůstanete tak delší dobu uvolnění.
 • 2
  Vyhněte se námaze
  Masáž může uvolnit blokády a stažené svaly a zbavit vás bolesti. Přesto se nenechte zmást. Ať vás ani nenapadne zrýt zahrádku nebo něco podobného.
 • 3
  Pitný režim
  Po masáži dostatečně pijte. Nejlépe čistou vodu.
 • 4
  Nechte oleje působit
  Po masáži se nemusíte hned sprchovat. Kvalitní za studena lisované oleje obsahují řadu pro pokožku užitečných látek.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.