Aromamasáž

síla bylin pro uvolnění těla

Pro koho je ideální aromamasáž?

Aromamasáž je díky svému univerzálnímu využití nejžádanější. Dnešní způsob života a trávení všedních dnů jednotvárnou prací vede k přetížení některých svalových partií a tím k trvalým nebo častým bolestem. Žijeme v uspěchané době, na práci nepřestáváme myslet mnohdy ani v době volna, jsme pod neustálým tlakem a tedy stále v napětí.

Aromamasáž je skvělá na uvolnění svalů prakticky celého těla při běžných potížích a také k relaxaci a uvolnění při dlouhodobém stresu. Využije ji každý, kdo se díky své práci (nebo i koníčkům) cítí dlouhodobě přetížený a fyzicky i psychicky napjatý.  

Relaxace

Příjemná vůně éterických olejů navozuje uvolnění a odpočinek.

Bylinky

Aromaoleje - éterické oleje jsou koncentrované 100% výtažky z léčivých rostlin.

Účinnost

Právě aromaoleje zesilují účinnost aromamasáže oproti masáži klasické.

Aromamasáž pomáhá při:

  • bolestech zad a šíje
  • bolestech a přetížení rukou
  • bolestech nohou
  • menstruačních bolestech
  • stresu
  • únavě
  • nespavosti
  • těžkých nohách - prevence křečových žil

Průběh aromamasáže

Při aromamasáži používám prvotřídní éterické oleje. Výběr vhodných olejíčků závisí na potížích, se kterými přijdete na masáž. Jiný éterický olej zvolím, když vás budou bolet záda, a úplně odlišný, když se budete potřebovat uvolnit z každodenního stresu.

Míchám si oleje na míru podle doporučení zkušených aromaterapeutů nebo využívám hotové směsi. Vždy kontroluji, jestli vám vybraný olej voní, protože vaše tělo samo nejlépe pozná, který vám prospěje.

Masáž se provádí buď jako klasická nebo relaxační. Částečná masáž trvá jednu hodinu a zahrnuje masáž menší části těla, například zad a šíje nebo nohou. Celková masáž trvá hodinu a půl nebo dvě hodiny podle rozsahu. Zahrnuje většinou masáž zad, šíje a nohou, případně i rukou, obličeje, hýždí nebo břicha.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete. Potom stačí jen počkat, až vám termín masáže mailem potvrdím.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.