Těhotenská masáž

úleva před porodem

Masáž pro těhotné

V těhotenství trpí většina žen bolestmi zad a dalšími potížemi, třeba bolestmi a otoky nohou a rukou, bolestmi v oblasti pánve, bolestmi hlavy, špatným spaním.

Těhotenské změny vznikají působením hormonů a neprojevují se vždy jen příjemně. Hormony způsobují uvolnění všech kloubů a vazů v těle. Pak snadno může dojít ke svalové nerovnováze, která se projeví bolestmi nebo blokádami.

Jiný stav také mohou provázet stresy a úzkosti ze všech těch změn a z neznámé budoucnosti.

Masáž je skvělý způsob pomoci. Poskytuje nastávajícím maminkám úlevu, uvolnění a klid. Těhotenské masáže jsou mou specialitou, které se věnuji už pěknou řádku let. 

Aromaterapie

Jemné aromaoleje vhodné pro těhotné pomohou uvolnit nejen napjaté svaly ale i psychické napětí.

Relaxace

Masáž vede k celkovému fyzickému i psychickému uvolnění a odpočinku, odstraňuje stres i únavu.

Uvolnění svalů a blokád

Masáž pomáhá k regeneraci a uvolnění stažených svalů a vazů a blokád kloubů a páteře.

Rozhovor

Mnoha obav a úzkostí se můžete zbavit, když si o nich promluvíte a třeba se i dozvíte další informace a získáte užitečné tipy.

Těhotenská masáž pomáhá při:

  • bolestech zad
  • bolestech v kříži
  • bolestech pánve
  • bolestech nohou
  • otoku nohou a rukou
  • stresu
  • únavě
  • špatném spaní

Průběh těhotenské masáže

Těhotné nemohou absolvovat běžnou masáž. Potřebují jemnější zacházení s ohledem na miminko. Proto masáž probíhá podle potřeby vleže na boku, vleže na zádech a vsedě. Masírují se především záda a nohy, případně také ruce a obličej. Při masáži se vyhýbám spoušťovým bodům, které jsou citlivé a jejichž drážděním by bylo možné ve vzácných případech vyvolat kontrakce.

Také oleje vybírám jen ty nejjemnější určené pro citlivou pokožku. Aromaoleje volím podle potíží a opět tak, aby byly vhodné v těhotenství.

Velmi odlišná je masáž v termínu nebo po termínu porodu. Tehdy už se nemusíme kontrakcí obávat, naopak jsou žádoucí. Mohu tedy masírovat další části těla, volit výraznější oleje, masáž provádět s větší intenzitou. Přečtěte si více o předporodní a těhotenské masáži.

V obou případech si s klientkami během masáže povídám o všem, co je v těhotenství trápí. Probereme strachy, které je blokují a přinášejí stres a úzkosti.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.

Pokud žena nestihne z jakéhokoli důvodu těhotenskou masáž až do porodu využít, nic se neděje. I po porodu ženy masáž velmi potřebují. Poukaz tedy může uplatnit později.

Ceník

Těhotenská masáž 60 minut

60 minut

600 Kč

Těhotenská masáž

90 minut

850 Kč

Těhotenská masáž + Spinning Babies

60 minut masáž + 30 minut Spinning Babies

850 Kč

Předporodní masáž

60 minut

600 Kč

Předporodní masáž

90 minut

850 Kč

Předporodní masáž + Spinning Babies

60 minut masáž + 30 minut Spinning Babies

850 Kč