Indická masáž hlavy

a antistresová masáž šíje

Využití indické masáže

Sedíte celé dny u počítače? Nebo třeba za volantem? Při takové práci s nedostatkem pohybu zatuhnou šíjové svaly a napětí z nich se šíří přes krk na oblast celé hlavy. A námaha očí způsobuje napětí mimických svalů.

Klasická masáž nezahrnuje masáž hlavy. Indická masáž tedy klasické masáže skvěle doplňuje, aby ani přetěžovaná hlava nebyla zanedbávaná.

Relaxace

Masáž hlavy je tak uvolňující, že můžete při masáži i usnout.

Účinnost

Na bolesti hlavy a stres je tato masáž většinou výrazně účinnější než klasická nebo aromamasáž.

Indická masáž pomáhá při:

  • bolestech šíje a krku
  • bolestech hlavy
  • sklonech k migréně
  • stresu
  • únavě
  • nespavosti

Průběh indické masáže

Při indické masáži hlavy a antistresové masáži šíje nepoužívám olej, pokud si to klient výslovně nepřeje. Masáž šíje se provádí přes oděv.

Masáž probíhá nejprve vsedě - šíje, krk a zadní část hlavy. Pak si lehnete na masérské lehátko a můžete víc relaxovat - masíruje se vlasová část hlavy, pak obličej a nakonec uši.

Dochází k uvolnění podkoží a mimických svalů, o kterých možná ani nevíte, že Vám působí bolesti a napětí.

Podmínky indické masáže

V den, kdy jdete na indickou masáž, omezte líčení na minimum. Při masáži obličeje by se makeup mohl rozmazat.

Počítejte s tím, že při masáži hlavy se rozcuchají vlasy. I když mám hřeben k dispozici, možná dáte přednost vlastnímu. Při masáži se sice nepoužívá olej, ale i tak je po masáži jasné, že si vlasy budete zřejmě muset umýt. Proto nemohu doporučit indickou masáž před nějakou důležitou schůzkou.

Masáž se provádí přes oblečení. Nejvhodnější je nějaké přiléhavé tričko.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.

Ceník

Indická masáž hlavy a antistresová masáž šíje

60 minut

600 Kč