Časté dotazy

Masírujete i o víkendu?

Ano, některé víkendy masíruju. Ale většinu víkendů odjíždím někam ven do přírody nebo na různé akce. Pokud mám víkend volný pro masáže, najdete tyto volné termíny v objednávkovém formuláři. Také na volný víkend upozorňuju na facebooku.
Pokud mám víkend obsazený, můžete se telefonicky zeptat, jestli by se nenašel výjimečný termín v sobotu ráno nebo v neděli večer, protože někdy nejsem pryč celý víkend. 

Jak to, že máte tolik volných termínů na masáže v jeden den?

Termíny mám nastavené po půl hodinách tak, aby si každý mohl vybrat co nejlépe pro sebe ideální čas. Neznamená to však, že když je tam termínů tolik, je jich tolik reálně volných. Každou rezervací se minimálně 3 časy odstraní. Například se jeden klient objedná na hodinovou masáž od 12 hodin a tím zmizí ze systému časy 12:00 - 13:30. Pak se objedná další od 9 hodin na masáž dlouhou hodinu a půl, tím zmizí časy od 9:00 do 11:00. A protože mezery mezi 8. a 9. hodinou i mezi 11. a 12. hodinou jsou příliš krátké, zmizí tyto časy také. Ejhle, dva lidi dokážou zablokovat do 14 hodin. I proto je dobré najít si svůj termín na masáž včas.

Ještě před chvílí jsem si vyhlédla volný termín zítra, ale teď už tam není? Fakt už žádný termín nemáte?

Termíny v rezervačním systému se zobrazují minimálně 24 hodin předem. Proto se může snadno stát, že vyhlédnutý termín zmizí. Klidně zavolejte, je možné, že termín se pro vás najde.

Bolí to?

Většinou masáž nebolí nebo ne příliš, protože jejím smyslem je uvolnění svalů. Nicméně, když při masáži narazím na místo, kde je sval přetížený, tak tam to bolestivé bude. Stačí říct a já uberu tak, aby pro vás byla masáž příjemná. 

Masáž svíčkou nebolí - na tu se často ptáte. Svíčka obsahuje směs vosků a olejů, které tají při teplotě, kterou snesu na dlani. Teprve z mojí dlaně se rozehřátá masážní směs dostane na vaši pokožku, takže se bolesti nebo popálení vůbec nemusíte obávat. Naopak je masáž svíčkou vyloženě relaxační, takže mírná.

Bolet může masáž Deep Tissue, ta je prováděna větší silou a víc do hloubky. Někomu to naopak velmi vyhovuje. I u této masáže záleží na stavu svalů, jestli dané místo bude bolestivější nebo ne.