Deep Tissue

hloubková masáž

Pro koho je ideální hloubková masáž?

Deep Tissue masáž je u nás novinkou, kterou málokdo zná, natož ovládá. Jedná se o velmi účinnou techniku. Během masáže pocítíte i svaly, o kterých jste možná ani netušili, že je máte. Účinky masáže dobře ucítíte zřejmě ještě další 2 - 3 dny.

Hloubková masáž je určená k důkladnému promasírování svalů a jejich úponů. Při Deep Tissue masáži se na tkáně působí velkým tlakem a tahem. Díky tomu se svaly a šlachy pořádně prokrví, vyplaví se z nich škodliviny a zplodiny látkové výměny. Naopak do nich doputuje čerstvá krev plná živin a kyslíku. Výsledkem je citelné uvolnění svalů a jejich zrychlená regenerace.

Deep Tissue masáž se hodí při potížích se zatuhlými a zkrácenými svaly způsobených vaším každodenním způsobem života a přetěžováním z práce. Ať už sedíte celý den u počítače nebo za volantem, nebo zvedáte denně spousty těžkých věcí. 

Deep Tissue masáž pomáhá:

  • při bolestech zad a šíje
  • při bolestech rukou a nohou
  • po sportovním výkonu
  • při ztuhlosti svalů
  • při špatné pohyblivosti kloubů způsobené ztuhlými svaly
  • při blokádách
  • při špatném držení těla

Jak probíhá Deep Tissue masáž

Hloubková masáž se provádí s malým množstvím kvalitního rostlinného oleje. Deep Tissue masáž je velmi důkladná. Provádí se nejen prostřednictvím dlaní a prstů, ale také pěstmi, předloktím nebo loktem. Využívá se váha těla a různé změny polohy podle potřeby, budete hýbat nohama nebo rukama, určitě není možné u Deep tissue masáže spát jako u relaxační masáže.

Většina lidí má některé svaly hodně zatuhlé a zkrácené. V takovém případě může být masáž bolestivá a změny ve svalech ucítíte ještě několik dní po masáži. Zároveň ale probíhá rychlá regenerace, díky níž ucítíte úlevu a větší pohyblivost.

Deep Tissue masáž se většinou provádí hodinu. Během této doby je možné promasírovat například záda a šíji. Další oblíbenou variantou je masáž nohou a hýždí. Při první masáži volte tuto variantu.

Pokud potřebujete promasírovat více partií a masáž už opakujete a máte tudíž částečně uvolněné svaly, můžete zvolit i delší masáž, tedy 90 nebo 120 minut. Tato masáž nebude tak silová, byla by příliš náročná.

Masírované části těla: nohy zepředu, nohy zezadu, hýždě, bedra, hrudník, šíje, ramenní pletenec, ruce

Rezervujte si termín

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.