Manuální lifting obličeje

(a dekoltu)

Manuální lifting obličeje

Pokožka a mimické svaly v obličeji potřebují regeneraci stejně jako svaly a pokožka kdekoli jinde na těle. Při masáži se svaly obličeje krásně uvolní. Hlavně na čele a mezi obočím bývají tak stažené, že mohou vyvolat i bolesti hlavy. Hluboké vrásky se díky masáži vyhladí. Pravidelný lifting obličeje je účinný podobně jako botox, ale bez škodlivin. Naopak škodliviny se ze svalů a pokožky při masáži uvolňují a tělo je tak může snáz vyloučit. Pokožka obličeje i mimické svaly se dokonale prokrví a získají tak kyslík a živiny nutné pro regeneraci.

Po manuálním liftingu je pokožka prozářená, vrásky jsou méně viditelné, mimické svaly uvolněné. Pocítíte úlevu od napětí a ústup případné bolesti hlavy nebo okolí očí.

Průběh liftingu obličeje

Na lifting obličeje přijďte nenalíčená. V ten den, prosím, nepoužívejte ani hydratační krém, snižoval by vliv masáže.

Na začátku masáže používám regenerační séra Biofáze od firmy Nobilis Tilia. Jedná se o unikátní směsi z bylin, které v pokožce podpoří přirozené vylučování enzymů potřebných pro regeneraci a vitalitu.

Teprve po této proceduře přijde na řadu vlastní liftingová masáž prováděná pomocí nejjemnějších olejů vhodných pro pokožku. Při masáži se zpracovává každá část obličeje kousek po kousku. Celý lifting obličeje trvá téměř hodinu.

Pro cestu domů z masáže si vezměte s sebou sluneční brýle. Svaly uvolněné při masáži byste totiž na denním světle hned zase namáhala.

Jak působí manuální lifting obličeje

  • Vrásky se vyhladí
  • Mimické svaly se uvolní
  • Pokožka regeneruje a "mládne"
  • Bolest hlavy a okolí očí ustoupí
  • Pokožka je prozářená

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.

Ceník

Lifting obličeje

50 minut

600 Kč

Lifting obličeje a dekoltu

60 minut

700 Kč