Candella massage

masáž, která hřeje

Masáž svíčkou

neboli Candella massage je ideální pro zimní období. Při masáži se místo olejů, jak je obvyklé, používá rozehřátý materiál z masážní svíčky.

Masážní svíčky obsahují směs kokosového oleje, dalších olejů (např. konopného), včelího vosku v kosmetické kvalitě a podle potřeby také aromatických esenciálních olejů.

Při relaxační masáži svíčkou se můžete skvěle uvolnit psychicky i fyzicky. Prohřejete se a odpočinete si. Směs olejů a včelího vosku vytváří na pokožce jemný ochranný film, takže pokožka je po masáži jemná a hebká.

Masáž svíčkou je obzvlášť vhodná v zimním období, protože chrání pokožku, která je namáhaná vlivem mrazu a velkých teplotních výkyvů. Stejně tak chrání a ošetřuje suchou nebo dokonce popraskanou pokožku při ekzémech a lupénce. 

Průběh candella masáže

Masáž svíčkou slouží nejen k relaxaci ale i k ošetření a ochraně pokožky. Proto před vlastní masáží připravím pokožku zad přírodním nedráždivým peelingem, který obsahuje směs olejů a cukru.

Po smytí peelingu vás čeká relaxační masáž zad a šíje. Po ní může podle vašich přání následovat masáž rukou, nohou, nebo třeba obličeje a dekoltu. Podle času, který si na masáž vyhradíte, je možné namasírovat celé tělo, nebo naopak masírovat jen jednu vybranou část těla, například již zmíněná záda a šíji. Masáž je možné provádět svíčkou bez aromaolejů nebo v kombinaci s aromaoleji.

K prohřátí těla kromě rozehřátého materiálu ze svíčky používám také nahřívací polštářky, fólie, deku. Zkrátka vše, abyste se v zimním období cítili dobře.

A nebolí to?

To je nejčastější dotaz k candella masáži. Ne nebolí. Horký materiál ze svíčky nejprve naliju do vlastní dlaně a teprve pak jej roztírám na tělo, takže to pálit nemůže.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Darujte masáž

Také svým blízkým můžete dopřát luxusní péči a uvolnění při masáži. Koupí dárkového poukazu na masáže darujete nevšední zážitek.

Ceník

Candella massage 60 minut

700 Kč

sleva

600 Kč

Candella massage 90 minut

1000 Kč

sleva

850 Kč

Candella massage 120 minut

1200 Kč

sleva

1000 Kč