Masáž pro ženy

pomoc při PMS a menstruaci

Masáž pro ženy

Mnoho žen trápí měsíc co měsíc menstruační bolesti. A tak pravidelně užívají léky, které přinášejí úlevu, ale také nežádoucí vedlejší účinky, když poškozují (nejen) játra a trávicí trakt. Další ženy trpí premenstruačním syndromem, který několik dnů před začátkem menstruace způsobuje nejrůznější potíže fyzické i psychické. Na tyto problémy se obtížně hledá léčba, která by je trvale odstranila. Žena tedy musí najít metody, které jí přinášejí úlevu. Masáže patří mezi způsoby, jak zmírnit potíže, které vás každý měsíc sužují. Každá žena se chce každý den cítit dobře a uvolněně.

Relaxace

Už samotná relaxace při masáži odstraňuje stres a napětí a napomáhá uvolnění psychickému i fyzickému.

Esenciální oleje

Esenciální oleje vnášejí do masáže koncentrovanou sílu léčivých rostlin, díky které třeba uvolňují svaly nebo tlumí bolesti.

Uvolnění napětí

Při masáži se uvolní svaly, které jsou v křečovitém napětí způsobeném hormonálními změnami v průběhu cyklu.

Masáž pro ženy může pomoct při těchto potížích:

  • bolest břicha
  • bolest beder
  • bolest v kříži
  • bolest vystřelující do stehen
  • otoky končetin
  • bolesti hlavy
  • únava
  • napětí

Průběh masáže pro ženy

Masáž pro ženy je pokaždé jiná. Přizpůsobuji masáž zcela individuálně podle potřeb každé ženy. Využít se dají především aromamasáže, lymfodrenáže, nahřívání, případně zábaly.

Základem je rozhovor, při kterém si popovídáme o potížích, které pociťujete, a o tom, jaká masáž by vám mohla pomoct. Společně vybereme vhodné esenciální oleje. Naplánujeme, které části těla potřebují masáž. Masírují se většinou bedra, kříž, břicho, stehna, kyčle, chodidla, třísla, celé nohy, ale také hlava a obličej.

Pak proběhne vlastní masáž. Různé části těla masíruji odlišnými způsoby, s různou intenzitou, s použitím různých olejů, vždy s ohledem na problémy, které chceme masáží zmírnit. Některé esenciální oleje uvolňují, jiné tlumí bolest, další působí proti svalovým křečím.

Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Ceník

Masáž pro ženy 60 minut

600 Kč

Masáž pro ženy 90 minut

850 Kč