Dárkové poukázky pro ženy

Jak koupit dárkovou poukázku?


Osobně:

Stačí zavolat a můžete si poukázku koupit osobně v masérně. Platba je možná hotově nebo pomocí elektronického bankovnictví. 

Online:

1. Vyberte druh masáže

Zvolte si jednu nebo více z oblíbených masáží. Vyberte si také rozsah masáže a kolikrát si zvolenou masáž přejete. Na každou masáž obdržíte samostatnou poukázku s jedinečným kódem. Můžete tedy objednat poukázky i pro několik obdarovaných najednou.

2. Vyplňte objednávkový formulář

Zkontrolujte si především svou emailovou adresu, kam vám přijde faktura s platebními pokyny a později i dárkové poukázky.

3. Uhraďte fakturu co nejdříve

Platbu proveďte buď příkazem k úhradě, nebo využijte zaslaný QR kód. Jakmile bude částka připsaná na můj účet, okamžitě obdržíte email s dárkovými poukázkami. Počítejte s tím, že v závislosti na bance může platba putovat z účtu na účet delší dobu, ale většinou už je to záležitost minut.

4. Vytiskněte si poukázku

Z přílohy emailu, který obdržíte po úhradě faktury, si otevřete jednotlivé poukázky a vytiskněte. Pak stačí jen je vložit do obálek a předat obdarovaným. Poukázky samozřejmě platí, i když je vytisknete na černobílé tiskárně.

5. Platnost jeden rok

Každá poukázka platí jeden rok od jejího zakoupení.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.